محصولات شکلاتی

[the-post-grid id=”2136″ title=”انواع شکلات ها”]

شکلات های دست ساز وگان

شکلات دست ساز خانگی ما وگانه!
کلمه وگان از سه حرف اول و دو حرف آخر کلمه گرفته شده. شخص وگان تصمیم میگیره که هر نوع محصول حیوانی رو از زندگی روزانه ش حذف کنه که شامل گوشت، لبنیات، تخم مرغ، عسل و ژلاتین از غذا و خز، ابریشم، چرم از وسایل زندگی و عدم استفاده از مواد آرایشی که در تولیدشان محصولات حیوانی به کار رفته و یا بر روی حیوانات تست شدن.
ما بر این باوریم که هر کس برای گیاه خوار شدن دلایل مخصوص به خودش رو داره، بعضی برای حفاظت از محیط زیست، برخی به دلایل سلامتی و گروهی هم برای تعهد اخلاقی که نسبت به موجودات زنده دارن، گیاه خوار می شن
وگانیسم یک سبک از زندگی و روش تغذیه ایه که زیر مجموعه ای از گیاه خواری محسوب میشه. اصل نگاه یک شخص وگان مهربانی و کاهش آسیب رسوندن به موجودات زنده ست.

 

 

و اما . .
شاید دوست داشته باشید بدونید که قصه شکلات دست ساز خانگی وگان از کجا آغاز شده روزی از روزهای بهار، با مهربانی سهراب چشمهایمان راشستیم وآن جور دیگر به دنیایمان نگاه کردیم. در پاکیزگی رویایمان قلب های پر ضربان شکلات ها را یافتیم. ما از هر فرآوده حیوانی دور شدیم و به آن دورها نزدیک و حالا ما و شکلاتهایمان وگان هستیم با لبخندی به بزرگی اقیانوس آرام دلمان. ازاین منظر باور دارم که زندگی من هیچ برتری بر زندگی یک حیوان ندارد. سبک زندگی یک وگان با فردی که همه چیز خوار است بسیار متفاوت است.

ما با همه تفاوت ها نسبت به هم مهربان هستیم و حالا در آشپزخانه کوچک ما، بر روی شغله عشق، قلب های شکلاتی به ضربان می افتند که هر کدام برای شما عطری با خود می آورند. پیامی بر دلتان می نشانند که از جنس صلح و آشتی است.
شکلات های وگان قاقد هر گونه فرآورده حیوانی هستند، در ترکیباتشان شیر، خامه، تخم مرغ و عسل به کار نرفته و برای شیرین شدن از شکر قهوه ای بهره جستیم.ما با میوه های شکلات های دست ساز میوه ای تهیه کردیم تا با تعصب بر ذاتشان، به ذائقه شما بنشانیم و با پیراهن شکلاتی پوششی برایشان بسازیم تا عطرشان در این پوسته حفظ شود.

بالا